6 Aralık 2012 Perşembe

Görmemişin I-Phone 5'i Olmuş, Simkart BulamamışŞimdi efenim benim teknoloji ile olan alakam düşük düzeydedir. Kaldıki cep telefonunu mecburiyetten kullanan biriyim.

Özellikle iş telefonum her çaldığında cep telefonunu icat eden şahs-ı muhtereme ağza alınmayacak şekilde duygu düşüncelerimi ifade ediyorum. Hiç susmaz mı arkadaş bir telefon. Telefondan bu kadar nefret eden biri olarak da gidip de bir telefona bilmem kaç X lira para vermek beni bozar.....DI

En son telefonu vodafone dan kampanya ile almış ondan önceki telefonu da benzince de dağıtılanlardan seçmiş biri olarak benim i phone 5 almam tüm yurtta ve yawru vatan kıbrıs'ta şaşkınlıkla karşılandı.

Bununla beraber görmemişin oğluna yaptığını ben de i phone a yaptım. Sim kartı nano muymuş beyefendinin. Lan ayda yılda bir telefon aldık onun da kartı otantik nanoş bişi çıktı. Uyuz oldum. Siparişle getiriyorlarmış haspalar. İnsanın parası ile rezil olması bu mudur :))) Hiç param olmadığı için çektiğim rezilliklerin içerisinde bu cinsi yoktu. Tecrübe işte...

2 yorum:

şahika dedi ki...

Haha :))

Ben de çok korkarım telefonuma bir şey olacak yenisini almak zorunda kalacağım diye. hiç sevmem değiştirmeyi. Ve aynen mecbur olmasam asla kullanmayacağım bir icat. Hiç sevmiyorum ne konuşmayı ne de mesaj yazmayı.

Zaten teknolojiyle de aram yok. Korkuyorum ben. :)

Güllerevurgunum dedi ki...

Eski kafalıyız demek ki :)

Bir de bu aleti aldıktan sonra hala bir sürü olayını anlamadım. Öcü gibi geliyor bana :(